Sport a képernyőn – hétvégi sportközvetítések

Zsolna–DAC, Arsenal–Tottenham, a római derbi, aztán kézilabda BL, úszás, jégkorong.
Somogyi Tibor felvétele
SZOMBAT
8.00 – M4 SPORT: Rövidpályás gyorskorcsolya, Vk, Szöul
8.00 – EUROSPORT 1: Snooker Mesterek Tornája, Sanghaj
9.00 – EUROSPORT 2: Norvégia–Oroszország curling-Eb-meccs
10.00 – ČT SPORT: Blanensko–Praha cseh kispályás bajnoki focimeccs
10.30 – SPORT 1 (cseh): Kunlun–Szentpétervár hoki KHL-meccs
10.30 – EUROSPORT 1: Szánkó-Vk, Innsbruck
11.00 – SPORT 2 (magyar): Úszás, rövidpályás Vk, Szingapúr
11.45 – SPORT 1 (magyar): Autósport, TCR-sorozat, Dubaj, 1. és 2. futam
12.30 – EUROSPORT 1: Snooker Mesterek Tornája, Sanghaj
13.00 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Getafe–Alavés spanyol bajnoki focimeccs
13.00 – EUROSPORT 2: Szánkó-Vk, Innsbruck
13.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Arsenal–Tottenham angol bajnoki focimeccs
13.30 – DIGISPORT 2 (magyar), DIGISPORT 4: Ross County–Celtic skót bajnoki focimeccs
13.30 – M4 SPORT: Komló–Ferencváros bajnoki férfi-kézilabdameccs
14.30 – SPORT 1 (magyar): Győr–Brest Bretagne női kézilabda BL-meccs
15.00 – STV 2: Žilina–DAC foci Fortuna Liga-meccs
15.00 – 213 TV: Zlín–Michalovce női kézilabda MOL Liga-meccs
15.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Olaszország–Argentína felkészülési rögbimeccs
15.00 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Tenisz ATP-vb, London, elődöntő
15.15 – ARENA SPORT 1: Växjö–Skelleftea svéd bajnoki hokimeccs
15.30 – M4 SPORT: Újpest–Honvéd NB I-es focimeccs
15.30 – DAJTO: Bayern–Augsburg foci Bundesliga-meccs
15.30 – NOVA SPORT 2: Wales–Grúzia felkészülési rögbimeccs
15.45 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, Wisla
16.00 – DIGISPORT 1 (szlovák): Liverpool–Southampton angol bajnoki focimeccs
16.00 – SPÍLER TV: Leicester–Manchester City angol bajnoki focimeccs
16.00 – SPORT 2 (cseh): Kielce–Aalborg férfikézilabda BL-meccs
16.15 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Leganés–Barcelona spanyol bajnoki focimeccs
17.00 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 2 (magyar): PSG–Nantes francia bajnoki focimeccs
17.00 – SPORT 1 (magyar): Veszprém–PSG férfikézilabda BL-meccs
17.45 – EUROSPORT 1: Autósport, World Endurance, Bahrain
18.00 – SPORT 2 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): AS Roma–Lazio foci Serie A-meccs
18.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Mouscron–Anderlecht belga bajnoki focimeccs
18.00 – M4 SPORT: FTC–Szolnok bajnoki férfi-vízilabdameccs
18.15 – NOVA SPORT 2: Skócia–Új-Zéland felkészülési rögbimeccs
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Sevilla–Celta Vigo spanyol bajnoki focimeccs
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Manchester United–Newcastle angol bajnoki focimeccs
18.30 – ARENA SPORT 2: Venlo–Feyenoord holland bajnoki focimeccs
19.00 – NOVA SPORT 1: Philadelphia–Calgary hoki NHL-meccs
19.00 – ARENA SPORT 1: A nem olimpiai sportok legjobbjainak díjazása
19.15 – ČT SPORT: Slovácko–Plzeň cseh bajnoki focimeccs
19.30 – M4 SPORT: Debrecen–Videoton NB I-es focimeccs
19.30 – SPORT 1 (cseh): Porto–Füchse Berlin férfikézialbda EHF-kupa-meccs
20.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Dijon–Troyes francia bajnoki focimeccs
20.00 – SPÍLER TV: Dallas–Edmonton hoki NHL-meccs
20.45 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Atlético Madrid–Real Madrid spanyol bajnoki focimeccs
20.45 – SPORT 2 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Napoli–AC Milan foci Serie A-meccs
20.45 – EUROSPORT 1: Műkorcsolya GP, Franciaország
21.00 – EUROSPORT 2: Franciaország–Dél-Afrika felkészülési rögbimeccs
21.00 – DIGISPORT 2 (szlovák, magyar): Tenisz, ATP-vb, London, elődöntő
21.00 – NOVA SPORT 2: Wolverhamptoni dartsverseny
21.00 – ARENA SPORT 1: Breda–Ajax holland bajnoki focimeccs (csúsztatva)
21.45 – ARENA SPORT 2: NASCAR, Miami
22.00 – NOVA SPORT 1: Los Angeles–Florida hoki NHL-meccs
22.30 – DIGISPORT 1 (szlovák): West Bromwich–Chelsea angol bajnoki focimeccs (felvételről)
23.15 – ARENA SPORT 1: San Martin–San Lorenzo argentin bajnoki focimeccs
1.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 2, SPÍLER TV: Montreal–Toronto hoki NHL-meccs
1.30 (vasárnap) – ARENA SPORT 1: Independiente–River Plate argentin bajnoiki focimeccs
1.35 (vasárnap) – NOVA SPORT 1: Philadelphia–Golden State kosárlabda NBA-meccs
3.30 (vasárnap) – M4 SPORT, EUROSPORT 1: Túraautó-vb, 2. futam, Makaó
4.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 2, SPORT 1 (magyar): Küzdősport, UFC, Fabricio Werdum–Marcin Tybura
 
VASÁRNAP
6.00 – M4 SPORT: Rövidpályás gyorskorcsolya, Vk, Szöul
9.00 – EUROSPORT 2: Németország–Svájc curling-Eb-meccs
10.15 – EUROSPORT 1: Szánkó-Vk, Innsbruck
11.00 – SPORT 2 (magyar): Úszás, rövidpályás Vk, Szingapúr
12.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Málaga–La Coruna spanyol bajnoki focimeccs
12.30 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Crotone–Genoa foci Serie A-meccs
12.45 – SPORT 1 (magyar): Tatabánya–Chambery férfikézilabda EHF-kupa-meccs
13.00 – M4 SPORT: Kisvárda–MTK NB II-es focimeccs
13.45 – EUROSPORT 1: Szánkó-Vk, Innsbruck
14.00 – 213 TV: Slovan–Trnava foci Fortuna Liga-meccs
14.00 – NOVA SPORT 2: Wolverhamptoni dartsverseny
14.15 – DIGISPORT 1 (szlovák): Leeds–Middlesbrough foci Championship-meccs
14.30 – ARENA SPORT 1: Zwolle–Eindhoven holland bajnoki focimeccs
14.30 – ARENA SPORT 2: Krasznodar–Szpartak Moszkva orosz bajnoki focimeccs
14.45 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, Wisla
15.00 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Sampdoria–Juventus foci Serie A-meccs
15.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Spal–Fiorentina foci Serie A-meccs
15.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Caen–Nice francia bajnoki focimeccs
15.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Larvik–FTC női kézilabda BL-meccs
15.00 – NOVA SPORT 1: Lübbecke–Gummersbach német bajnoki férfi-kézilabdameccs
16.00 – STV 2: Trenčín–Banská Bystrica hoki Tipsport Liga-meccs
16.15 – DIGISPORT 4, ČT SPORT: Liberec–Brno cseh bajnoki hokimeccs
16.15 – DIGISPORT 3 (szlovák): SPORT 2 (magyar): Espanyol–Valencia spanyol bajnoki focimeccs
16.30 – ORF 1: Salzburg–Sturm Graz osztrák bajnoki focimeccs
17.00 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Watford–West Ham angol bajnoki focimeccs
17.00 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 3 (magyar): Lyon–Montpellier francia bajnoki focimeccs
17.00 – ARENA SPORT 1: Zenit–Toszno orosz bajnoki focimeccs
17.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Szeged–Barcelona férfikézilabda BL-meccs
17.00 – ARENA SPORT 2: Igokea–Mornar Bar férfikosárlabda Adria-liga-mérkőzés
18.00 – DIGISPORT 2 (Magyar): DVSC–Craiova női kézilabda EHF-kupa-meccs
18.00 – M4 SPORT: Körmend–Szolnok bajnoki férfi-kosárlabdameccs
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): Las Palmas–Levante spanyol bajnoki focimeccs
19.00 – SPORT 1 (cseh): Flensburg–Meskov Breszt férikézialbda BL-meccs
19.00 – SPORT 1 (magyar): Budakalász–Anaitasuna férfikézilabda EHF-kupa-meccs
19.00 – ARENA SPORT 1: MZT Szkopje–Buducnost Podgorica férfikosárlabda Adria-liga-meccs
19.00 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Tenisz ATP-vb, döntő, London
19.00 – SPORT 2 (cseh, magyar). Minnesota–Los Angeles amerikaifoci NFL-meccs
19.00 – ARENA SPORT 2: FC Bruges–Waasland belga bajnoki focimeccs (csúsztatva)
19.45 – NOVA SPORT 2: Wolverhamptoni dartsverseny, döntő
20.45 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Bilbao–Villarreal spanyol bajnoki focimeccs
20.45 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 2 (magyar): Internazionale–Atalanta foci Serie A-meccs
21.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Bordeaux–Marseille francia bajnoki focimeccs
21.35 – NOVA SPORT 1: Toronto–Washington kosárlabda NBA-meccs
22.30 – SPORT 2 (cseh, magyar): Oakland–New England amerikaifoci NFL-meccs
23.00 – NOVA SPORT 2, SPÍLER TV: Carolina–NY Islanders hoki NHL-meccs
23.15 – ARENA SPORT 1: Boca Juniors–Racing argentin bajnoki focimeccs
1.05 (hétfő) – NOVA SPORT 1: NY Rangers–Ottawa hoki NHL-meccs
 

Ajánló