A foci-vb teljes programja: orosz–szaúdi nyitómeccs

Moszkva |
Legkorábban délben kezdődik mérkőzés, az esti meccsek nyolckor lesznek. A mai sorsolással kialakult a jövő évi labdarúgó világbajnokság menetrendje.
SITA/AP-felvétel
 
 
A csoport:
    június 14., csütörtök:
Oroszország - Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
    június 15., péntek:
Egyiptom-Uruguay, Jekatyerinburg 14.00
    június 19., kedd:
Oroszország-Egyiptom, Szentpétervár 20.00
    június 20., szerda:
Uruguay - Szaúd-Arábia, Rosztov 17.00
    június 25., hétfő:
Uruguay-Oroszország, Szamara 16.00
Szaúd-Arábia - Egyiptom, Volgográd 16.00
 
    B csoport:
    június 15., péntek:
Marokkó-Irán, Szentpétervár 17.00
Portugália-Spanyolország, Szocsi 20.00
    június 20., szerda:
Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 14.00
Irán-Spanyolország, Kazany 20.00
    június 25., hétfő:
Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 20.00
Irán-Portugália, Szaranszk 20.00
 
    C csoport:
    június 16., szombat:
Franciaország-Ausztrália, Kazany 12.00
Peru-Dánia, Szaranszk 18.00
    június 21., csütörtök:
Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 14.00
Dánia-Ausztrália, Szamara 17.00
    június 26., kedd:
Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
Ausztrália-Peru, Szocsi 16.00
 
    D csoport:
    június 16., szombat:
Argentína-Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 15.00
Horvátország-Nigéria, Kalinyingrád 21.00
    június 21., csütörtök:
Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 20.00
    június 22., péntek:
Nigéria-Izland, Volgográd 17.00
    június 26., kedd:
Izland-Horvátország, Rosztov 20.00
Nigéria-Argentína, Szentpétervár 20.00
 
    E csoport:
    június 17., vasárnap:
Costa Rica-Szerbia, Szamara 14.00
Brazília-Svájc, Rosztov 20.00
    június 22., péntek:
Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 14.00
Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 20.00
    június 27., szerda:
Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00
Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 20.00    
 
    F csoport:
    június 17., vasárnap:
Németország-Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
    június 18., hétfő:
Svédország-Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 14.00
    június 23., szombat:
Németország-Svédország, Szocsi 17.00
Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 20.00
    június 27., szerda:
Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 16.00
Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 16.00
 
    G csoport:
    június 18., hétfő:
Belgium-Panama, Szocsi 17.00
Tunézia-Anglia, Volgográd 20.00
    június 23., szombat:
Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00
    június 24., vasárnap:
Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 14.00
    június 28., csütörtök:
Anglia-Belgium, Kalinyingrád 20.00
Panama-Tunézia, Szaranszk 20.00
 
    H csoport:
    június 19., kedd:
Lengyelország-Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00
Kolumbia-Japán, Szaranszk 17.00
    június 24., vasárnap:
Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 17.00
Lengyelország-Kolumbia, Kazany 20.00
    június 28., csütörtök:
Szenegál-Kolumbia, Szamara 16.00
Japán-Lengyelország, Volgográd 16.00
 
    nyolcaddöntő:
    június 30., szombat:
C1-D2, Kazany 16.00
A1-B2, Szocsi 20.00
 
    július 1., vasárnap:
B1-A2, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
D1-C2, Nyizsnyij Novgorod 20.00
 
    július 2., hétfő:
E1-F2, Szamara 16.00
G1-H2, Rosztov 20.00
 
    július 3., kedd.:
F1-E2, Szentpétervár 16.00
H1-G2, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00
 
    negyeddöntő:
    július 6., péntek:
A1/B2 - C1/D2, Nyizsnyij Novgorod 16.00 (1.)
E1/F2 - G1/H2, Kazany 20.00 (2.)
 
    július 7., szombat:
F1/E2 - H1/G2, Szamara 16.00 (3.)
B1/A2 - D1/C2, Szocsi 20.00 (4.)
 
    elődöntő:
    július 10., kedd:
1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Szentpétervár 20.00
 
    július 11., szerda:
4. negyeddöntő győztese - 3. negyeddöntő győztese, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 20.00
 
    a 3. helyért:
    július 14., szombat:
az elődöntő vesztesei, Szentpétervár 16.00
 
    döntő:
    július 15., vasárnap:
az elődöntő győztesei, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00

Ajánló