Sport a képernyőn: hétvégi közvetítések

Vasárnap délután fél hatkor játszik a magyar női kézilabda-válogaottt Franciaországgal a vb-n. És lesz egy  manchesteri városi futballderbi.

TASR/AP-felvétel
Szombat
8.30 – EUROSPORT 2: Műkocsolya, GP-döntő, Nagoja
8.30 – ARENA SPORT 1: Női floorball-vb-meccs a 7. helyért
9.15 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, férfi-óriásműlesiklás, Val d'Isere
9.45 – ČT SPORT: Bob-Vk, Winterberg
10.30 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, női szuper-G, St. Moritz
11.00 – STV 2: Női floorball-vb-bronzmeccs
11.15 – EUROSPORT 2: Műkocsolya, GP-döntő, Nagoja
11.15 – ARENA SPORT 1: Női floorball-vb-meccs az 5. helyért
11.45 – ČT SPORT: Biatlon-Vk, Hochfilzen, férfi 12,5 km
12.15 – M4 SPORT: Dunaújváros–BVSC női vízilabda Magyar Kupa-elődöntő
12.15 – EUROSPORT 1: Biatlon-Vk, férfi üldözéses verseny, Hochfilzen
12.30 – SPORT 2 (cseh): Cseljabinszk–Asztana hoki KHL-meccs
13.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Getafe–Eibar spanyol bajnoki focimeccs
13.00 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, férfi-óriásműlesiklás, Val d'Isere
13.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: West Ham–Chelsea angol bajnoki focimeccs
13.30 – EUROSPORT 1: Sífutó-Vk, férfi és női sprint, Davos
13.45 – M4 SPORT: Pachuca–Wydad Casablanca foci klub-vb-negyeddöntő
14.00 – NOVA SPORT 2, DIGISPORT 1 (magyar): Scarlets–Benetton rögbi Bajnokok Kupája-meccs
14.00 – EUROSPORT 2: Snooker, UK-bajnokság, elődöntő
14.15 – ČT SPORT: Biatlon-Vk, Hochfilzen, női 10 km
14.45 – EUROSPORT 1: Biatlon-Vk, női üldözéses verseny, Hochfilzen
15.00 – STV 2: Trenčín–Žilina foci Fortuna Liga-meccs
15.30 – SPÍLER TV: Tottenham–Stoke angol bajnoki focimeccs
15.30 – DAJTO: Dortmund–Bremen foci Bundesliga-meccs
15.30 – SPORT 2 (cseh): Szpartak Moszkva–Slovan hoki KHL-meccs
15.30 – ČT SPORT: Csehország–Hollandia férficurling olimpiai selejtező
15.30 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, csapatverseny, Neustadt
15.45 – M4 SPORT: Diósgyőr–Debrecen NB I-es focimeccs
16.00 – DIGISPORT 1 (szlovák): Tottenham–Stoke angol bajnoki focimeccs
16.00 – ARENA SPORT 1: QPR–Leeds angol másodsztályú focimeccs
16.10 – NOVA SPORT 1: Newcastle–Bordeaux rögbi Challenge-kupa-meccs
16.10 – NOVA SPORT 2: Toulonnais–Bath rögbi Bajnokok Kupája-meccs
16.15 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Real Madrid–Sevilla spanyol bajnoki focimeccs
16.15 – DIGISPORT 1 (magyar): FTC–Szintez Kazany férfivízilabda Eurokupa-meccs
17.00 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 2 (magyar): PSG–Lille francia bajnoki focimeccs
17.05 – STV 2, ČT SPORT: Női floorball-vb-döntő
17.45 – M4 SPORT: Eger–Sabadell férfivízilabda BL-meccs
17.45 – EUROSPORT 1: Szánkó-Vk, női egyes, Calgary
18.00 – SPORT 2 (cseh), DIGISPORT 3 (magyar): Cagliari–Sampdoria foci Serie A-meccs
18.00 – SPÍLER TV: Newcastle–Leicester angol bajnoki focimeccs
18.15 – SPORT 2 (magyar): Szolnok–Pro Recco férfivízilabda BL-meccs
18.15 – DIGISPORT 1 (magyar): OSC–Brescia férfivízilabda BL-meccs
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): La Coruna–Leganés spanyol bajnoki focimeccs
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák): Newcastle–Leicester angol bajnoki focimeccs
18.30 – NOVA SPORT 2: Northampton–Ospreys rögbi Bajnokok Kupája-meccs
19.05 – NOVA SPORT 1: Detroit–St. Louis hoki NHL-meccs
19.20 – ČT SPORT: Női curling olimpiai selejtező, 1. kvóta
19.30 – M4 SPORT: Vasas–Ferencváros NB I-es focimeccs
19.45 – ARENA SPORT 1: Alkmaar–Almelo holland bajnoki focimeccs
20.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Monaco–Troyes francia bajnoki focimeccs
20.00 – EUROSPORT 1: Snooker, UK-bajnokság, elődöntő
20.30 – EUROSPORT 2: Szánkó-Vk, csapatváltó, Calgary
20.45 – SPORT 2 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Juventus–Internazionale foci Serie A-meccs
20.45 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Valencia–Celta Vigo spanyol bajnoki focimeccs
21.30 – NOVA SPORT 2, SPORT 2 (magyar): LA Clippers–Washington kosárlabda NBA-meccs
21.30 – ARENA SPORT 1: FMP Beograd–Buducnost Podogorica férfikosárlabda Adria-liga-meccs
22.15 – EUROSPORT 2: Toronto–Seattle foci MLS-döntő
1.00 (vasárnap) – SPÍLER TV: Montreal–Edmonton hoki NHL-meccs
1.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 1: Tampa Bay–Winnipeg hoki NHL-meccs
4.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 1, SPÍLER TV: Calgary–Vancouver hoki NHL-meccs
4.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 2, SPORT 1 (magyar): Küzdősport, UFC, Cub Swanson–Brian Ortega
 
Vasárnap
8.00 – ČT SPORT: Férficurling olimpiai selejtező, 1. kvóta
9.15 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, férfiműlesiklás, Val d'Isere
9.45 – STV 2: Mezeifutó-Eb, Somorja
10.15 – EUROSPORT 2: Alpesisí-Vk, női szuper-G, St. Moritz
11.00 – ČT SPORT: Biatlon-Vk, Hochfilzen, férfi 4x 7,5 km
11.15 – EUROSPORT 1: Biatlon-Vk, férfiváltó, Hochfilzen
12.00 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Real Sociedad–Málaga spanyol bajnoki focimeccs
12.30 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Chievo–AS Roma foci Serie A-meccs
12.30 – NOVA SPORT 1, DIGISPORT 2 (magyar): Füchse Berlin–Melsungen német bajnoki férfi-kézilabdameccs
13.00 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Southampton–Arsenal angol bajnoki focimeccs
13.00 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, férfiműlesiklás, Val d'Isere
13.00 – ČT SPORT: Női curling olimpiai selejtező, 2. kvóta
13.30 – DIGISPORT 2 (szlovák), DIGISPORT 3 (magyar): Hibernian–Celtic skót bajnoki focimeccs
13.30 – EUROSPORT 1: Biatlon-Vk, női váltó, Hochfilzen
13.40 – ČT SPORT: Biatlon-Vk, Hochfilzen, női 4x 6 km
14.00 – NOVA SPORT 2: Harequins–Ulster rögbi Bajnokok Kupája-mérkőzés
14.30 – ARENA SPORT 2: Utrecht–Feyenoord holland bajnoki focimeccs
15.00 – M4 SPORT: ZTE–Gyirmót NB II-es focimeccs
15.00 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Napoli–Fiorentina foci Serie A-meccs
15.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Amiens–Lyon frnacia bajnoki focimeccs
15.00 – NOVA SPORT 1: Flensburg–Kiel német bajnoki férfi-kézilabdameccs
15.00 – ARENA SPORT 1: Meskov Breszt–Prešov férfikézilabda SEHA-liga-meccs
15.15 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Liverpool–Everton angol bajnoki focimeccs
15.30 – EUROSPORT 1: Síugró-Vk, Neustadt
16.00 – STV 2: Zvolen–Košice hoki Tipsport Liga-meccs
16.00 – ČT SPORT: Férficurling olimpiai selejtező, 2. kvóta
16.10 – NOVA SPORT 2: Saracens–Clermont rögbi Bajnokok Kupája-meccs
16.15 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Betis–Atlético Madrid spanyol bajnoki focimeccs
16.30 – ORF 1: Wolfsberger–Salzburg osztrák bajnoki focimeccs
16.45 – ARENA SPORT 1: Ajax–Eindhoven holland bajnoki focimeccs
16.45 – SPORT 1 (magyar): Női kézilabda vb-nyolcaddöntő
17.00 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 2 (magyar): Nantes–Nice francia bajnoki focimeccs
17.00 – ARENA SPORT 2: Ahmat Groznij–Zenit orosz bajnoki focimeccs
17.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Manchester United–Manchester City angol bajnoki focimeccs
17.30 – M4 SPORT: Női vízilabda Magyar Kupa-döntő
17.30 – SPORT 2 (cseh): Magyarország-Franciaország női kézilabda vb-nyolcaddöntő
18.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Sassuolo–Crotone foci Serie A-meccs
18.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Anderlecht–Charleroi belga bajnoki focimeccs
18.15 – DIGISPORT 4: Hradec Králové–Plzeň cseh bajnoki hokimeccs
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): Levante–Bilbao spanyol bajnoki focimeccs
18.30 – NOVA SPORT 2: Exeter–Leinster rögbi Bajnokok Kuoája-meccs
19.00 – ARENA SPORT 1: Dinamo Pancsevo–Vojvodina férfikézilabda SEHA-liga-meccs
19.15 – M4 SPORT: Tatabánya–Veszprém NB I-es férfi-kézilabdameccs
20.00 – EUROSPORT 1: Snooker, UK-bajnokság, döntő
20.15 – SPORT 1 (magyar): Női kézilabda vb-nyolcaddöntő
20.30 – SPORT 2 (cseh): Női kézilabda vb-nyolcaddöntő
20.45 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Villarreal–Barcelona spanyol bajnoki focimeccs
20.45 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): AC Milan–Bologna foci Serie A-meccs
21.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Marseille–St. Étienne francia bajnoki focimeccs
21.00 – ARENA SPORT 1: Rosario–Newell´s argentin bajnoki focimeccs
22.00 – NOVA SPORT 2: Detroit–Boston kosárlabda NBA-meccs
22.45 – SPORT 2 (cseh, magyar): Los Angeles–Philadelphia amerikaifoci NFL-meccs
1.05 (hétfő) – NOVA SPORT 1: Toronto–Edmonton hoki NHL-meccs
2.30 (hétfő) – SPORT 2 (cseh, magyar): Pittsburgh–Baltimore amerikaifoci NFL-meccs
3.05 (hétfő) – NOVA SPORT 2: San Jose–Minnesota hoki NHL-meccs

Ajánló